Služby během pobytu

Penzion Rendez vous svým hostům poskytuje kromě komfortního ubytování v srdci Jižní Moravy, také řadu služeb pro příjemně strávený pobyt.

Snídaně, obědy i večeře

K ubytování je možné přiobjednat výborné kontinentální snídaně, které jsou servírované od 8 do 9 hodin. Po předchozí domluvě zajistíme také polopenzi nebo plnou penzi. Večeře probíhají nejčastěji mezi 18-19h. Jídlo Vám připraví přímo majitel sám.

Rendez vous35
Rendez vous36
Rendez vous37
Rendez vous38
Rendez vous39
Rendez vous40
Rendez vous41
Rendez vous42

Zahrada a posezení pod pergolou

Rendez vous43
Rendez vous44
Rendez vous45
Rendez vous46
Rendez vous47
Rendez vous48
Rendez vous49
Rendez vous50
Rendez vous51
Rendez vous52

Hosté mohou načerpat nové síly díky odpočinku na zahradě penzionu. Relax zpříjemní i možnost zapůjčení lehátek. K dispozici je také venkovní posezení pod pergolou, kam se vejde až 16 osob.

Grilování

Specialita majitele. Grilování dle výběru, nejčastěji steaky, hovězí, vepřový, kuřecí, zelenina, ryby (rybářství Pohořelice). Teplé večeře – pečené kolena, pečená žebírka, pečené pstruhy. Stačí jen říct, na co máte chuť!

Rendez vous53
Rendez vous54
Rendez vous55
Rendez vous56
Rendez vous57
Rendez vous58
Rendez vous59
Rendez vous60
Rendez vous61

Parkování

Pokud přijedete vozem tak můžete zaparkovat přímo před penzionem nebo vedle něj. Ke každému pokoji náleží jedno parkovací místo.

Úschovna kol

Valtice jsou známé svými cyklostezkami. Vezměte s sebou i své kolo, uskladnit ho můžete v naší kolárně.

Speciální akce

Pokud vyrazíte do Valtic v období kolem listopadu, majitel Vám připraví libovou husu (a nemusí to být přímo Svatomartinská 11.11.) s vynikajícím červeným a bílým zelím, s domácími bramborovými, karlovarským či vídeňským knedlíkem a nebude spokojený, dokud neodejdete od stolu zcela sytí.