Ubytování ve Valticích

Penzion Rendez vous nabízí pohodlné ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích a jednom apartmánu. Hosté naleznou v rodinném penzionu přátelskou atmosféru a klidné prostředí ideální pro odpočinek a načerpání nových sil. Díky své poloze je penzion skvělým výchozím bodem pro poznávání historických a kulturních památek v okolí, cyklistické toulky jihomoravskou krajinou i pro získávání skvělých zážitků, které Valtice nabízí jako např. poznávání vinařské kultury.

Rendez vous2
Rendez vous1
Rendez vous3

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

Penzion Rendez vous se nachází v typicky vinařském městě na jihu Moravy – ve Valticích. Kromě široké nabídky vinařství, vinných sklepů a řady kulturních akcí spojených nejen s vínem, Valtice svým návštěvníkům poskytují bohaté vyžití. V těsné blízkosti se nachází Lednicko-Valtický areál a řada dalších turistických cílů, nechybí značené trasy pro pěší a cyklisty.

Pokoje

Pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, připravené jsou ručníky, na recepci je možné zapůjčit i fén. Součástí pokoje je komfortní postel s nočními stolky, úložné prostory, posezení a plochá TV. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu zdarma ve všech prostorách.

Dvoulůžkový pokoj

7x dvoulůžkový pokoj se sprchou

Třílůžkový pokoj

1x třílůžkový pokoj se sprchou

Dvoulůžkový pokoj

1x dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou a sprchou

K dispozici jsou 2 přistýlky na vyžádání za příplatek.

Check-in: od 14:00 / Check-out: do 10:00

Rendez vous4
Rendez vous8
Rendez vous6
Rendez vous5
Rendez vous9
Rendez vous7