Vinárna, vinný sklípek

K příjemně strávenému večeru na jižní Moravě patří sklenka dobrého vína. V penzionu Rendez vous mohou hosté posedět ve stylové vinárně nebo navštívit vinný sklípek a dopřát si degustaci, jak se patří. Krom výběru místních vín Vám můžeme nabídnout i víno přímo od majitele.

Vinný sklep

V podzemních prostorách penzionu se nachází vinný sklípek s kapacitou 20 osob, kde se provádí řízené degustace. K výběru je až 80 vzorků vín (35 druhů) včetně kabinetních, pozdních sběrů či ledového vína. Krom známých odrůd budete mít možnost ochutnat i méně známé druhy jako jsou Pálava, Tramín v bobulích, Tramín žlutý, Aurelius, Hybernal, Chorvat (chuť po lesních jahodách). S vínem Vás seznámí místní vinař, který Vás provede všemi vzorky s výkladem a historií, včetně původu vína. Nezapomene zmínit i technologické postupy v dřívějších dobách a nyní.

Degustace pořádáme od 8 osob, menší počet lidí po dohodě.

Rendez vous19
Rendez vous20
Rendez vous21
Rendez vous22
Rendez vous23
Rendez vous24
Rendez vous25
Rendez vous26

Vinárna

Rendez vous27
Rendez vous28
Rendez vous29
Rendez vous30
Rendez vous31
Rendez vous32
Rendez vous33
Rendez vous34

Vinárna penzionu Rendez vous má kapacitu 35 lidí.

Akce na míru

Pro vaši firemní či společenskou akci rádi připravíme nabídku na míru přesně podle vašich představ. Zajišťujeme např. rauty, grilování dle výběru, řízenou degustaci, připravíme i doprovodný program, výlety po okolí, případně zajistíme dopravu.

Rádi pro Vás připravíme akci přesně podle Vašich představ.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!